Pilne ZALICZKI: Cierszewo (Gra w obronie 1-2). Bezpłatne REZERWACJE: Szczyrk, Stasikówka (narty zima 2019), Lądek-Zdrój (wiosna 2019), MADERA, Kroczyce, Rowy (dwa terminy). Tylko zaliczki wpłacone w terminie gwarantują miejsca na danym turnusie!

Weekendowa Nauka Brydża

Kilka razy w roku organizujemy szkolenie dla zainteresowanych podniesieniem poziomu gry. Oferta obejmuje cztery poziomy szkolenia: od zera (0), dla początkujących (1), średnio-zaawansowanych (2) i zaawansowanych (3). Dla Państwa komfortu zwykle łączymy sąsiadujące stopnie zaawansowania; 0 i 1, 1 i 2 lub 2 i 3. Proszę zwracać na to uwagę przy rezerwowaniu miejsca na dane szkolenie. Tematyka takich szkoleń publikowana jest na kilka tygodni, a nawet miesięcy przed zgrupowaniem. Metodyka prowadzenia zajęć podporządkowana jest zdobyciu,  praktycznym przyswojeniu i ugruntowaniu wiedzy z danego zakresu. Temu celowi służą całodzienne bloki tematyczne; wykład, ćwiczenia praktyczne na przygotowanych kompletach, turniej szkoleniowy z uprzednio omówionymi i przećwiczonymi motywami oraz poturniejowa analiza rozegranych rozdań.

Tego typu szkolenie możemy zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce. Jedynym warunkiem zorganizowania Weekendowej Nauki Brydża jest grupa minimum 16 osób na podobnym poziomie wtajemniczenia w brydżowe arkana. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 883 144 893 lub kztabu@gmail.com

Niezależnie od powyższego rekomendujemy Państwu stałe, dobrze przygotowane do celów szkoleniowych, nasze placówki: Centrum Rozrywki i Wypoczynku 3F w Górze Kalwarii i U Pradziada w Stasikówce.

Szkoleniowcy to uznani trenerzy i instruktorzy mający na swoim koncie ogromne sukcesy dydaktyczne. Najczęściej współpracujemy z Janem Chodorowskim, Marcinem KuflowskimWłodzimierzem Krysztofczykiem i Maciejem Janeczko.

Krzysztof Ziewacz

tel.: 883 144 893
e-mail: kz@tabu.tarnow.pl

Wczasy brydżowe w sieci: