13. Brydżowe Wczasy Pobytowe Marteczka Rowy 22-29.08.2020

DODATKOWE OBIADY: Brok - info do środy (608 888 405). ZADATKI: Polańczyk i Łazy. REZERWACJE: lipcowe szkolenie w Kroczycach, Św. Katarzyna i Stasikówka. OSTATNIE WOLNE POKOJE: Kroczyce (6) 13-21.07.2024

Marteczka to znak jakości, na który składają się wspaniali ludzie, wyśmienite posiłki, niezwykłe miejsce do gry i zabawy pod dwoma wiatami; brydżową i muzyczną, a wszystko to nad naszym przepięknym Bałtykiem, gdzie śliczna plaża, cudowne klify i pachnące bory. Marteczkę znaleźli Małgosia z ŚP. Karolem i wszyscy jesteśmy Im wdzięczni za to miejsce inne od pozostałych. Największą zaletą jest chyba granie na świeżym powietrzu, co sprawia, że na zewnątrz przybywamy tam cały dzień łapiąc cenne pierwiastki. Najodowani nową energią wracamy do siebie i ... zaczynamy tęsknić za tą beztroską krainą.

Memoriał Karola Kasperkiewicza 3/4

Trzecia i czwarta część składowa 1. Memoriału Karola wyłoniła kolejnych zwycięzców. W trzeciej odsłonie na impy wygrali Jan Zadroga i Eugeniusz Zalewski, na maksy triumfowali Anna Stelmach i Krzysztof Ziewacz, a łącznie wygrali Benedykt Mieszczak i Ludwik Murat, którzy w obu wspomnianych turniejach zajmowali drugie miejsca. Zwycięzcy turniejów otrzymali książki (Brydż i Ja Zii Machmooda) ufundowane przez Małgorzatę Maruszkin (tłumaczkę tej pozycji) i pamiątkowe puchary.

Turnus trzeci czyli Geniusz Zalewski

W turnusie uczestniczyło 71 graczy. Eugeniusz Zalewski po raz dwunasty udowodnił swoją klasę sportową, wygrał generalnie i na impy. Drugie ogólnie wywalczył Jan Zadroga, który zwyciężył także na maksy. Podium domknął Tomasz Kuś. Najlepszą zawodniczką została Jolanta Sławenta, a najlepszy debiut zanotował na naszych wczasach i swoim koncie Jerzy Długołęcki. W turnieju indywidualnym najlepiej wypadł Eugeniusz Seichter.