14. Brydżowe Wczasy Pobytowe Marteczka Rowy 29.08-5.09.2021

ZADATKI: Polańczyk i Łazy. REZERWACJE: lipcowe szkolenie w Kroczycach. WOLNE POKOJE: Brok (1) 3-5.05.2024, Polańczyk (1) 15-23.06.2024, Kroczyce (9) 13-21.07.2024 oraz Łazy (2) 28.08-7.09.2024

Szczęśliwie udało się zorganizować wszystkie letnie wczasy, w tym cztery w nadmorskich Rowach. Oto relacja z dwóch ostatnich turnusów z Marteczki, gdzie oprócz plażowania i grania codziennie rozbrzmiewała muzyka grana na żywo!

Marteczka to znak jakości, na który składają się wspaniali ludzie, wyśmienite posiłki, niezwykłe miejsce do gry i zabawy pod dwoma wiatami; brydżową i muzyczną, a wszystko to nad naszym przepięknym Bałtykiem, gdzie śliczna plaża, cudowne klify i pachnące bory. Marteczkę znaleźli Małgosia z ŚP. Karolem i wszyscy jesteśmy Im wdzięczni za to miejsce inne od pozostałych. Największą zaletą jest chyba granie na świeżym powietrzu, co sprawia, że na zewnątrz przybywamy tam cały dzień łapiąc cenne pierwiastki. Najodowani nową energią wracamy do siebie i ... zaczynamy tęsknić za tą beztroską krainą.

Memoriał Karola Kasperkiewicza 4/4

Czwarta kwarta przebiegała już wyłącznie pod dyktando par mikstowych. Pierwsze miejsce na średnią wywalczyli Maria Kroppa i Lech Żwirełło, na maksy najlepsi byli Tamara Cesarz i Jan Druch, a generalnie zwyciężyli Irena i Jan Chodorowscy, którzy zajęli drugie i trzecie miejsca w poszczególnych turniejach. Zwycięzcy turniejów otrzymali książki (Brydż i Ja Zii Machmooda) ufundowane przez Małgorzatę Maruszkin (tłumaczkę tej pozycji) i pamiątkowe puchary.

Turnus czwarty pod znakiem jakości gry Ireny i Jana Chodorowskich

Na turnusie zameldowało się 56 brydżystów. Tygodniowe zawody zdominowali Irena i Jan Chodorowscy. Irena wygrała generalnie i na impy oraz została najlepszą zawodniczką. Jan był drugi generalnie i najlepszy na maksy. Trzecie łącznie wywalczył Sylwester Smoluchowski. Bardzo udanie zadebiutowała Barbara Soroko. Turniej indywidualny wygrał Krzysztof Ziewacz. Wszyscy triumfatorzy przekazali swoje puchary kolejnym brydżystom w stawce.