Brydżowa Majówka Wznowienia Rzemieślnik Brok 28.04-7.05.2023

ZADATKI: Aspekty Obronne w Broku. Pilne REZERWACJE 2024: Aspekty Obronne w Broku, zimowa Stasikówka, dwa kwietniowe turnusy w Bobolinie oraz majowe Brok i Rowy!

 

Gościnny Rzemieślnik

O Broku krążyły różne opinie. Jednak to, że kilkadziesiąt razy odbyły się w Rzemieślniku wczasy napawało optymizmem. I nie zawiedliśmy się. Pani Grażyna (szefowa ośrodka) podjęła nas niezwykle gościnnie i ciepło. Mając zapewnioną wyśmienitą pogodę i okolicę na poranne spacery oraz wspaniałe wyżywienie mogliśmy się oddać bardziej intelektualnym uciechom w ciągu dnia czyli brydżowi, a wieczorami pogawędkami przeplatanymi spontanicznymi tańcami. Najlepszą formę przywieźli Ewa Skopińska-Różewska i Piotr Witkowski oraz Ludwik Murat, którzy zgarnęli większość pucharów. Piotr wygrał generalnie i w indywiduelu oraz wspólnie z Ewą na impy. Ewa została najlepszą zawodniczką zajmując drugie gerneralnie i pierwsze ex aequo z Piotrem na impy. Generalnie trzeci był Ludwik, ale wygrał na maksy. Najlepszy debiut zaliczyła Bożena Jacuch.

Oprócz zawodów brydżowych odbywały się szkolenia, na których zajmowaliśmy się ożywianiem wygasającej licytacji. Materiały dostępne są pod poniższym linkiem.

KLASYFIKACJE i WYNIKI