Rezerwacje i zaliczki

ZADATKI: lipcowy Osieck i sierpniowe Kroczyce. REZERWACJE: sierpniowo-wrześniowe Rowy, Stasikówka, Brok i Św. Katarzyna.

Niezobowiązujące rezerwacje i obowiązkowe zaliczki

REZERWACJE dokonywane tylko i wyłącznie mailowo kztabu@gmail.com są niezobowiązujące i bezpłatne. Służą zorientowaniu się czy dana propozycja jest opłacalna w kontekście wymogów hotelowych (chodzi o liczebność grupy i co za tym idzie niższe ceny dla Państwa). Terminowe zgłoszenia mają jeszcze tę zaletę, że gwarantują Państwu lepsze miejsca. Wyjątkowo wcześnie należy jednak rezerwować jedynki bo hotele mają bardzo niewielką zazwyczaj liczbę pokoi przeznaczonych do jednoosobowego wykorzystania. Wszystkie zgłoszenia muszą być dokonywane na długie miesiące przed daną imprezą bo w razie odwołania np. z powodu niewystarczającej ilości chętnych, hotel musi mieć jeszcze czas - zwykle ok. trzech miesięcy - na znalezienie innych gości.  Zielony kolorrezerwacji oznacza natomiast, że uzbierała się wymagana ilość chętnych i wczasy się odbędą chcociaż nie upłynął jeszcze termin bezpłatnych zgłoszeń.

Plaga nie odwołanych w terminie rezerwacji

Wiele osób zapomina lub nie uważa za stosowne poinformować, że rezygnuje z danej propozycji. Dopiero przy monitowaniu o wpłatę zaliczki okazuje się zwykle, że co najmniej kilka osób rezygnuje. Prosimy Państwa o niezwłoczne odwoływanie rezerwacji w przypadku rezygnacji bo to znacznie ułatwi nam pracę.

Zaliczki gwarancją udziału na danym turnusie!

ZALICZKI wpłacają Państwo - zawsze na konto danego hotelu albo przelewem albo przekazem pocztowym - dopiero po otrzymaniu informacji o wystarczającej liczbie chętnych (info pojawia się w kolorze zielonym i oznacza, że dane wczasy lub szkolenie się odbędzie). Tylko zaliczki wpłacone w terminie gwarantują uprzednio zarezerwowane miejsca na danym turnusie. Brak przedpłaty jest równoznaczny z rezygnacją. Państwa miejsce może zająć ktoś inny.