Wczasy Brydżowo-Narciarskie U Pradziada Stasikówka 28.02-8.03.2020

REZERWACJE bez zadatków: październikowa Św. Katarzyna, listopadowe transfery w Stasikówce. ZGŁOSZENIA: listopadowe turnusy w Bobolinie, Austria i wczasy sylwestrowe w Kroczycach.

 

Stasikówka Forever!

I znów U Pradziada w Stasikówce było jak zwykle czyli kolejne niezwykle ciepłe wczasy pomimo zimowej pory. Swojskie klimaty, domowe posiłki do syta i wspaniałe towarzystwo, które umiało się rewelacyjnie bawić. co ujął na swoich zdjęciach młody-zdolny fotograf Daniel Remian. Przy okazji podam stronkę autora, na wypadek gdyby ktoś chciał jakąś specjalną fotkę lub mniejsze-większe zamówienie: www.danielremian.com

Sportowo zdominowali ten turnus Eugeniusz Zalewski i Maciej Chwirut, którzy wszystko wygrali. Gieniu generalnie i na maksy oraz wspólnie z Maćkiem na impy. Trzeci w długiej fali uplasował się drugi Gieniu czyli Eugeniusz Seichter, a najlepszą zawodniczką została Maja Żabierek. Najlepszym  debiutantem okazał się być Leszek Tarnogrodzki. W turnieju indywidualnym zwyciężył Andrzej Riss, a zawody zespołowe wygrali w/w Eugeniusz Seichter i Leszek Tarnogrodzki wraz ze swoimi partnerami Adamem Seichterem i Januszem Kurdejem. A kto zagrał najpiękniej poczytacie w Brydżu. Serdecznie dziękuję, pozdrawiam i zapraszam na kolejne wczasy do Lądka. 

Rezultaty poszczególnych turniejów i wszystkie klasyfikacje pod poniższym linkiem:

SPORTOWA STRONA MITYNGU

Więcej zdjęć na FB Wczasy Brydżowe: Stasikówka Forever!