7. Brydżowe Wczasy Wypoczynkowe Scala Rowy 17-25.06.2020

REZERWACJE bez zadatków: październikowa Św. Katarzyna, listopadowe transfery w Stasikówce. ZGŁOSZENIA: listopadowe turnusy w Bobolinie, Austria i wczasy sylwestrowe w Kroczycach.

Niezrównane Rowy

Najcudowniejsze miejsce nad Bałtykiem. Piękna i szeroka plaża. Bliskość Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczych klifów. Fajna promenada do przechadzek nad brzegiem morza. Wiele dobrych smażalni ryb w starym porcie. To wszystko sprawia, że wczasowicze kochają to miejsce. I choć DW Scala nieco rozczarował w tym roku to jednak dzięki gronu zżytych ze sobą przyjaciół udało się spędzić ten letni wypoczynek w przemiłej atmosferze. Turnieje choć grane w duchu fair play były bardzo zacięte.

I turnus: Bilu Blef Biliński

Zdecydowanie zwyciężył Andrzej Biliński, który także wygrał na maksy. Grał równo i skutecznie z każdym partnerem w całym turnusie. Drugie miejsce zajął Marian Kratchla, który wygrał również klasyfikację impową. Na trzecim stopniu podium uplasował się duet Zofia Diakowska (najlepsza zawodniczka) i Ryszard Nowicki. Puchar za debiut na naszych wczasach otrzymał Leszek Haber

SPORTOWA STRONA WCZASÓW