O Nas

REZERWACJE bez zadatków: październikowa Św. Katarzyna, listopadowe transfery w Stasikówce. ZGŁOSZENIA: listopadowe turnusy w Bobolinie, Austria i wczasy sylwestrowe w Kroczycach.

Lubimy ludzi, brydża, muzykę, dobry humor, mocną kawę, fizykę kwantową chociaż się na niej nie znamy, piwo jasne, że czeskie i pewnie, że jeszcze wiele innych rzeczy. Działamy od 13 lat i w tym czasie udało się zorganizować 155 turnusów, w tym 6 zagranicznych; dwukrotnie na Węgrzech i w Austrii oraz w Grecji i Bułgarii. Dopóki hotel i okolica spełniają wymagania uczestników kontynuujemy tam w kolejnych latach. Niezależnie od powyższego ciągle szukamy nowych lokacji, w szczególności o walorach turystycznych.

 

TYPOWY HARMONOGRAM DNIA

  • śniadanie 
  • czas wolny (relaks, wycieczki, zabiegi, basen, narty... co tam kto lubi)
  • obiad 
  • turniej najczęściej krótki na impy
  • kolacja
  • turniej najczęściej dłuższy i zazwyczaj na maksy z pajączkiem
  • rozrywka przy muzyce 

 

STRUKTURA 

pobytowe
latem blisko akwenów czyli nad morzem, jeziorami oraz rzekami (Rowy i Łazy)

turystyczne
późną wiosną i wczesną jesienią (Brok, Św. Katarzyna, Stasikówka
, Polańczyk)

uzdrowiskowe
wczesną wiosną i późną jesienią (Bobolin)

narciarskie 
zimą w górach, blisko stoków (Stasikówka, Post w Austrii)

 szkoleniowe
4-dniowe o każdej porze roku w Broku i Kroczycach, gdzie program w każdym dniu wygląda następująco: śniadanie, relaks, wykład, obiad, warsztaty praktyczne z omówieniem post mortem, kolacja, turniej i rozrywka przy muzyce. 

Bywalcy naszych brydżowych eskapad nie potrzebują ani werbla ani ładnej pogody by MAKSymalnie IMPonująco wykorzystać swój czas... niemal do ostatniej (na)lewki. Kochają brydża miłością bezwarunkową i to oni stanowią masę właściwą brydżowego kosmosu.

 

REGULAMIN

To, że nie lubimy regulaminów to mało powiedziane, jednak jakiś zestaw reguł musi istnieć. Niniejszy regulamin przygotowany został przede wszystkim z myślą o lepszych relacjach międzyludzkich, szczególnie pomiędzy ośrodkiem czy organizatorem a uczestnikami. Będzie wiadomo czego wymaga strona organizująca turnus i dzięki temu będzie mniej rozczarowań. Podsumowując: jeżeli nie zgadzasz się z jakimś punktem regulaminu rozważ rezygnację z turnusu. Kliknij po więcej szczegółów...

 

Z Wami jest cudownie

Ewusia i Krzyniu

 

KONTAKT

Prosimy telefonować pomiędzy 10:00 a 20:00 w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki.

W czasie trwania turnusu kontakt z mami może być utrudniony.

Staramy się jednak oddzwaniać. 

REZERWACJE

Jedynie drogą mailową na adres: kztabu@gmail.com

Sms czy wiadomość messenger'em lub wpis na FB możemy przeoczyć, więc jeszcze raz prosimy o zgłoszenia wyłącznie mailowe.