O Nas

ZADATKI: Aspekty Obronne w Broku. Pilne REZERWACJE 2024: Aspekty Obronne w Broku, zimowa Stasikówka, dwa kwietniowe turnusy w Bobolinie oraz majowe Brok i Rowy!

Lubimy ludzi, brydża, muzykę, dobry humor, mocną kawę, fizykę kwantową chociaż się na niej nie znamy, piwo jasne, że czeskie i pewnie, że jeszcze wiele innych rzeczy. Działamy od 13 lat i w tym czasie udało się zorganizować 142 turnusy w Polsce, w tym 5 zagranicznych; w Grecji, Bułgarii i dwukrotnie na Węgrzech oraz w Austrii. Dopóki hotel i okolica spełniają wymagania uczestników kontynuujemy tam w kolejnych latach. Niezależnie od powyższego ciągle szukamy nowych lokacji, w szczególności o walorach turystycznych.

TYPOWY HARMONOGRAM DNIA

  • śniadanie 

  • czas wolny (relaks, wycieczki, zabiegi, basen, narty... co tam kto lubi)

  • obiad 

  • turniej najczęściej krótki na impy

  • kolacja

  • turniej najczęściej dłuższy i zazwyczaj na maksy z pajączkiem

  • rozrywka przy muzyce 

 

STRUKTURA 

pobytowe
latem blisko akwenów czyli nad morzem, jeziorami oraz rzekami (Rowy i inne miejsca)

turystyczne
późną wiosną i wczesną jesienią w atrakcyjnych miejscach (Św. Katarzyna, ale też ciągle nowe miejsca)

uzdrowiskowe
wczesną wiosną i późną jesienią w kurortach z zabiegami (Bobolin, kiedyś Lądek-Zdrój)

narciarskie 
zimą w górach, blisko stoków (Stasikówka, sporadycznie inne miejsca)

 szkoleniowe
4-dniowe o każdej porze roku w Broku lub Kroczycach, gdzie program w każdym dniu wygląda następująco: śniadanie, relaks, wykład, obiad, warsztaty praktyczne z omówieniem post mortem, kolacja, turniej i rozrywka przy muzyce. 

Bywalcy naszych brydżowych eskapad nie potrzebują ani werbla ani ładnej pogody by IMPonująco MAKSymalnie wykorzystać swój czas... niemal do ostatniej (na)lewki. Kochają brydża miłością bezwarunkową i to oni stanowią masę właściwą brydżowego kosmosu.

 

REGULAMIN

To, że nie lubimy regulaminów to mało powiedziane, jednak jakiś zestaw reguł musi istnieć. Niniejszy regulamin przygotowany został przede wszystkim z myślą o lepszych relacjach międzyludzkich, szczególnie pomiędzy ośrodkiem czy organizatorem a uczestnikami. Będzie wiadomo czego wymaga strona organizująca turnus i dzięki temu będzie mniej rozczarowań. Podsumowując: jeżeli nie zgadzasz się z jakimś punktem regulaminu rozważ rezygnację z turnusu. Kliknij po więcej szczegółów...

 

Z Wami jest cudownie

Ewusia i Krzyniu

 

KONTAKT

Prosimy telefonować pomiędzy 10:00 a 20:00  w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki.

W czasie trwania turnusu kontakt z mami może być utrudniony.

Staramy się jednak oddzwaniać. 

REZERWACJE

Jedynie drogą mailową na adres: kztabu@gmail.com

Sms czy wiadomość messenger'em lub wpis na FB możemy przeoczyć, więc jeszcze raz prosimy o zgłoszenia wyłącznie mailowe.